Strona główna » Lokal

Lokal

Pizzeria Piratto powstała w marcu 2011 roku, obok najpopularniejszego w Bydgoszczy pubu Kubryk.

Pizzeria Piratto to miejsce, które jest kontynuacją marynistycznych klimatów Kubryka oraz samego miasta Bydgoszczy. Piratto jest miejscem, w którym zjesz wspaniałą pizzę Kapitańską, Marcopolo bądź Fregatę, sałatki Majtka czy Bosmana, czy też wyśmienite makarony Kadet lub Optymist.

Nasza pizza jest kompozycją starannie dobranych składników, a ciasto naszej pizzy jest zawsze chrupiące i smaczne. To właśnie tajemna receptura ciasta, jest kluczem do sukcesu naszej pizzerii.

Zatrudniamy prawdziwych mistrzów kręcenia pizzy, dzięki czemu nasze menu jest najwyższej jakości.Zamówienia przyjmujemy telefonicznie oraz on-line na naszej stronie internetowej.

Dla klientów, którzy dokonują zamówienia on-line bezpośrednio ze strony www.piratto.pl www.pizzabydgoszcz.pl www.pizzeriabydgoszcz.pl czas realizacji i oczekiwania na pizzę jest błyskawiczny.

Dysponujemy własna flotą samochodów, a wyszkolona kadra pracowników jest zawsze miła i uśmiechnięta.

Pizzeria Piratto jest czynna codziennie, od godziny 12:00 do 5:00 rano. Pamiętając, że nasi klienci chętnie zamawiają w święta i dni wolne od pracy również w te dni nasza pizzeria jest otwarta.

 

Pizzeria Piratto to najlepsza pizzeria w Bydgoszczy.